Wirtualne puzzle i symulator robota

Aplikacja internetowa wirtualne puzzle i symulator robota

Wirtualne puzzle do Ozobota to bezpłatna aplikacja internetowa. Narzędzie może być używane na komputerze, tablecie, rzutniku, czy tablicy interaktywnej w szkole. Możesz wykorzystać wszystkie elementy produktów z serii "Drewniane puzzle do Ozobota", które oferujemy w naszym sklepie w formie kompletnych zestawów puzzli z trasami i komendami do Ozobota.

Wirtualne puzzle i symulator robota

Wirtualna mata do kodowania

Aplikacja internetowa symulująca matę do kodowania

Wirtualna mata do kodowania to bezpłatna aplikacja internetowa. Narzędzie może być używane na komputerze, tablecie, rzutniku, czy tablicy interaktywnej w szkole. Możesz wykorzystać cyfry, strzałki, literki i wiele innych symboli, które oferujemy w naszym sklepie w formie kompletnych zestawów matematycznych i humanistycznych.

Wirtualna mata do kodowania

Ozoblockly.pl

Wizualny sposób programowania Ozobota

Ozoblockly.pl to platforma internetowa pozwalająca nam zaprogramować Ozobota. Pozwala w prosty sposób przedstawić najważniejsze elementy programistyczne (warunki, pętle, funkcje). Programy powstają przez łączenie ze sobą odpowiednich “bloków” , z których każdy odpowiada za uruchomienie określonej funkcji w Ozobocie. Platforma wykorzystuje wizualny język programowania, jakim jest Ozoblockly. Ozoblockly to naturalny wstęp do JavaScript.

Ozoblockly.pl

OzoBlockly Games

Poznaj platformę Ozobot Games

Ozoblockly Games to bezpłatna platforma, która udostępnia nam świetne rozwiązania jakim są ShapeTracer1 oraz ShapeTracer2. Są to niezależne narzędzie do nauki programowania oparte o techniki grywalizacji. Dzięki platformie OzobotGames w prosty i przyjemny sposób poznasz podstawy Ozoblockly. Specjalnie przygotowane zadania oraz stopniowany poziomowi trudności sprawią, że nauka programowania i logicznego myślenia okaże się świetną zabawą. Nieoceniony będzie również symulator robota, który pozwoli zobaczyć postępy Twoich działań.

OzoBlockly Games