Certyfikowane webinary
piątek
4
grudnia, 19:00

Genialne kodowanie - inspiracje nie tylko świąteczne

Chcesz tworzyć zadania w genial.ly, ale wydaje ci się to trudne i nie wiesz od czego zacząć? Znasz już genial.ly, ale nie masz pomysłu jak wykorzystać tę platformę przy tworzeniu zadań z kodowania? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś tak, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie. O podstaw, przeprowadzimy Cię przez tworzenie materiałów z zakresu kodowania w genial.ly. Przygotujemy kilka uniwersalnych zadań. Pomysły ze szkolenia zdążysz wykorzystać jeszcze przed świętami, a potem będziesz do nich sięgać jeszcze wiele razy.

piątek
6
listopada, 19:00

Przedszkolak w świecie kodowania część II

Przedszkolak w świecie kodowania część II, to 3h webinar premium, w którym powinien wziąć udział każdy nauczyciel przedszkola. Pierwsza część webinaru cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, druga będzie jej kontynuacją. Omówimy nowe aktywności, skupimy się głównie na zadaniach, które mogą zostać zrealizowane stacjonarnie lub przy minimalnej modyfikacji zdalnie. Webinar poprowadzą doświadczeni trenerzy: Anna Świć i Rafał Mitkowski.

czwartek
15
października, 19:00

Kodowanie w edukacji wczesnoszkolnej... baza pomysłów

Certyfikowany 3 h webinar premium, w którym powinien wziąć udział każdy nauczyciel pracujący z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Zaprezentujemy aktywności rozwijające różne kompetencje: matematyczne, językowe, społeczne. Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją zakodowaną przygodę w szkole, jak poradzić sobie z zajęciami z kodowania w okresie szczególnego reżimu sanitarnego, w sytuacji kiedy nie masz dostępu do specjalistycznego sprzętu, to ten webinar jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

czwartek
17
września, 19:00

Przedszkolak w świecie kodowania

Certyfikowany 3 h webinar premium, w którym powinien wziąć udział każdy nauczyciel przedszkola. Pokażemy, że zajęcia z kodowania nie muszą być dla nauczyciela trudne do zorganizowania i mogą być bardzo atrakcyjne dla dzieci. Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją zakodowaną przygodę, jak poradzić sobie z zajęciami z kodowania w okresie adaptacji, w okresie szczególnego reżimu sanitarnego, to ten webinar jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Webinar poprowadzą doświadczeni trenerzy: Anna Świć i Rafał Mitkowski

środa
19
sierpnia, 19:00

Kodowanie na dywanie - bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych

Certyfikowany 3 h webinar premium dla nauczycieli pracujących w przedszkolach, szkołach, świetlicach, bibliotekach, którzy chcieliby dowiedzieć się w jaki sposób bezpiecznie i efektywnie korzystać z technologii cyfrowych. Webinar poprowadzą Anna Świć i Rafał Mitkowski.

piątek
14
sierpnia, 19:00

Kodowanie na dywanie - kształtujemy kompetencje kluczowe

Certyfikowany 3 h webinar premium dla nauczycieli pracujących w przedszkolach, szkołach, świetlicach, bibliotekach, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kształtowania kompetencji kluczowych. Webinar poprowadzą Anna Świć i Rafał Mitkowski.

poniedziałek
22
czerwca, 19:00

Kodowanie na dywanie jako innowacja pedagogiczna

Certyfikowany webinar premium dla nauczycieli pracujących w przedszkolach, szkołach, świetlicach, bibliotekach, którzy chcieliby wprowadzić innowację pedagogiczną opartą o „Kodowanie na dywanie”. Webinar poprowadzą Anna Świć i Rafał Mitkowski.

piątek
5
czerwca, 19:00

Kodowanie na dywanie... Uniwersalne gry i zabawy

Rozwój logicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów, umiejętność pracy zespołowej, aktywności z wykorzystaniem maty do kodowania, kolorowych kubków. Czyli najkrócej opisując po prostu Kodowanie na dywanie. Swoimi doświadczeniami w pracy z dziećmi i swoimi pomysłami na naukę i zabawę kodowaniem podzieli się Anna Świć. Webinar poprowadzi wspólnie z Rafałem Mitkowskim.